Полуниця – чудовий природний лікар та ...ворог зайвих кілограмів
Немає нічого приємнішого і кориснішого, ніж насолоджуватися ягодами у їхню пору. Ось чому ні з чим не порівняти неповторний смак та аромат червневої полуниці. М-м-м... Зашарілі боки першої літньої ягоди так і просяться до рота. І недарма: якщо не маєте на полуницю алергії, медики радять на повну силу експлуатувати її корисні властивості в сезон. Вона містить вітаміни С та К, бета-каротин, фолієву кислоту й антибактеріальні компоненти. Ця диво-ягода підвищує апетит, сприятливо впливає на травлення, має потогінний та сечогінний ефект, нормалізує сольовий обмін, втамовує спрагу, сприяє кровотворенню. За помірного споживання полуниця дуже корисна малечі, бо містить певний набір корисних вітамінів та мікроелементів. Понад те – народна медицина радить використовувати ягоду в лікуванні недокрів’я та проносів у дітей.
Весною на прилавках магазинів та базарів з'являється перша зелень. Це перше у році джерело природних вітамінів, що дарує нам природа. І зараз, коли після довгої зими наші внутрішні запаси вітамінів вичерпані, так хочеться купити пучок редиски чи зеленої цибулі. Чим багата зелена цибуля Пектинами. Вони здатні всмоктувати в себе рідину разом із шкідливими бактеріями й завдяки чому мають дизенфікуючу дію на шлунок і кишківник. Крім того, пектинові речовини цибулі охороняють слизову обоонку шлунку й кишківника від ушкоджень і сприяють її загоєнню. Фітоцидами. Ці рятувальники активізують кишково-шлунковий тракт, стимулюють серцеву діяльність, зменшують рівень холестерину в крові, вбивають шкідливу мікрофлору порожнини рота, сприятливо впливають на роботу нирок.
Дослідники з
Університету Глазго в Шотландії (The University of
Glasgow, Scotland) рекомендують замість різних медикаментів найчастіше
вживати ... мед. Експерти запевняють, що цей натуральний продукт є не
лише потужним джерелом вуглеводів, вітамінів і мінералів, але також
природним ліками від багатьох захворювань. Отже, натуральний мед ...
... активує захисні сили
організму
Багатий антиоксидантами, цей продукт допомагає організму впоратися
з різними недугами. Крім цього, мед володіє антибактеріальними
властивостями.
Суттєво підвищує вміст гемоголобіну в крові мед, який треба вживати по 100-150 г на день впродовж 3-4 тижнів. - 100 г товчених ядер волоських горіхів, розмішаних з 60 г меду, з'їдати за 3-4 прийоми на день у разі залізодефіцитної анемії.
Зцілителі рекомендують також щодня з'їдати по 0,5 кг яблук. Після прийом яблук упродовж 1-2 гидини не пити чаю.
Підвищує вміст гемоглобіну і зелень петрушки. Їжте її за будь-якої нагоди.
Підвищена вологість, різка зміни вологи і атмосферного тиску позначається на стані ваших суглобів, особливо, коли тобі вже далеко за сорок і доводиться постійно відчувати болі в ногах. В аптеках є цілий арсенал різномантіних мазей, розтирань, але за маленький тюбик доведеться, на жаль, заплатити велику ціну. Народна медицина пропоную багато рецептів мазей і настоянок, за допомогою яких можна зменшити болі в запалений суглобах. А виготовити ці засоби можна навіть з того, що ви знайдете у себе на кухні.
Суперрозтирання
Одна з найпростіших розігріваючих аплікацій - це суха гірчиця з олією. Інгрідієнти беруться у довільній кількості, головне - отримати рідку субстанцію, яку можна легко наносити на хворе місце. Зверху зазвичай кладуть поліетилен, вовняну шматину для тепла і терплять дію компресу до почервоніння шкіри.
Можна компрес робити із глини. Сіль і в'язку мокру глину розігрівають на водяній бані до приємно теплої температури. Комрес у вигляді глиняного пляцка кладуть між двома шарами марлі, потім - на хворе місце. Закутати і прогріти суглоб. ......................
У разі катаракти й глаукоми треба зварити накруто яйце, розрізати його навпіл, не німаючи шкаралупи, вийняти жовток. На місце жовтка покласти 1 ч. ложку буркунового меду, закрити іншою половиною яйця. Залишити на ніч. Вранці піпеткою зібрати рідину, що утворилася. Капати в очі по каплі тричі на день. Під час лікування пити настоянку рути жовтої - по 30 крапель тричі на день. Лікування тривале.....
Треба взяти 100 г гречаних висівок, 100г гречаного меду, 100 г волоських горіхів. Гречані висівки можа замінити перемеленою гречаною крупою. Горіхи також треба подрібнити. Всі компоненти змішати з медом. Вживати у пісні дні (середу, п'ятицю) по 100 г суміші. Запивати чаєм з буркуну - 1 ст. ложка сировини на склянку окропу. Ця суміш не лише чистить судини, а й допомагає у разі багатоьх ендокринних захворювань.
Візміть головку часнику і сірником підпаліть його "хвостик". Часникове стебельце почне диміти. Вдихайте той лим спочатку однією, а потім другою ніздрею. Нежить мине за кілька таких процедур. Або ж до чаю додайте ягоди малини, калини, закутайтесь ковдрою, пропрійте - на ранок прокинитиесь здоровим. Якщо немає калини, допомогже верба будь-якого виду. Це найдоступніший "аспірин" та "анальгін". Чай із верби "вижене" застуду із організму. За допомгою цієї рослини лікують також головний біль, варикозне роширення вен, суглоби, грип. Щоб горло не боліло - У склянку теплої провареної води всипати по половині чайної ложки соди й солі і додати кілька крапель йоду. Цим розчином полоскати горло кілька разів на день. ....
Зима - час простудних захворювань. Замерзли, промочили ноги, довго стояли на холодному вітру - ось вже мокрий ніс, задряпало в горлі, болить голова. Не гайте часу відразу ж починайте лікуватися. Пригтуйте собі цілющий напій. липовий цвіт, смородинове листя, трави м'яти і чебрецю беоуть п одній столовій ложці. Чайну ложку суміші заливою склюнкою окропу і після настоювання випивають з медом на ніч. Особливо ефективний при перших ознаках застуди.
Огірковий росіл у поєднанні із медом - дещо екзотичний засіб, та він добре очищає печінку і позитивно впливає на нервову систему. В результаті -нормалізується сон. Якщо ви понервувалися, і в результаті цього не омжете заснути, випийте склянку теплої води зі столовою ложкою меду.