Стиль будь-якої жінки чи чоловіка багато в чому визначає взуття. Подивившись на стан взуття можна багато чого розповісти про характер людини. Наскільки вона охайна, педантична, або навпаки - ледача, байдужа до власного зовнішнього вигляду. Яким би дорогим тп модним не було взуття, без належного догляду воно швидко втрачає сві товарний вигляд. Сльотава або морозна зима влаштовує справжнє випробування для нашого взуття. Та ще комунальні служби допомагають: взимку дороги посипають спеціальними реагентами на основі солей, які гублять наше взуття. Але від цього нікуди не дінешся. Ось декліька порад, які допоможуть нам зробити так, щоб взуття служило довше.
- Після купівлі нової пари взуття обробіть її спеціальним засобом, що захищає від бруду та води.
- На шкіряну підошву поставте гумову підошву, що запобігатиме швидшому зношенню
- Непогано, якщо у вас буде хоча б дві пари взуття. Потрібно не менше доби, для того щоб взуття повністю висохло, навіть якщо ви носите його у суху погоду. Адже ваші ного також виділяють достатню кількість вологи.
- У жодному разі не можна сушити взуття нагрівальними приладами.
- Після того як взуття висохне обробіть його спеціальними засобами для догляду.
- Одягати взуття потрібно за допомогою ріжка, знімати руками, а не допомагаючи ногою.
- Засоби для догляду за взуттям, повинні бути саме для того матеріалу, з якого виготовлено ваше взуття.
Засобів для взуттям є предостатньо, на них заощаджувати не варто. Краще витратитися на них ніж на нові чоботи. Головне, щоб вони покращувати не тільки зовнішній вигляд, а й пом'якшували шкіру і підвищували її водонепроникність. Існують ще засоби, які таокжне будуть зайвимиЖ взуттєві очищувачі, засоби для розтягування шкіри, воски, що надають щкірі блиску, дезодоранти для взуття. Останні ж мають ще й антибактеріальний ефект. Натуральна шкіра найбільш підходить для взуття в зимовий період. Вона довго зберігає своб форму, зручна і дозволяє ногам дихати. Але й за неє потрібен правильний догляд. процедури з просочення шкіри захисниси засобами потрібно проводити хоча б один раз на місцять, чистити ж за допомогою крему - 1-2 рази в тиждень. Бруд із шкіряних чобіт знімають спочатку сухоб щіткою, потім протирають вологою ганчіркою. Білу шкіру очищують поролоновою губкою або м'яклю щіткою, замоченою в слабкому розчині прального порошку. В жодному разі не використовуйте різні жорсткі розчини, бензин, ацетон. Також не рекомендується сильно перезволожувати щкіру. Отож, правильно доглядаючи за зимовим взуттям, ви значно довше носитимете улюблені чобітки.
 
|