Вівторок, 03.12.2024, 20:26
Корисна порада
Меню сайту
Категорії розділу
Садівництво [44]
робота в саду
Город [26]
робота на городі та грядці
Господині [19]
поради для домашніх господинь
Природні ліки [26]
цілющі рослини, корисні рослини, народна медицина
Домашнє господарство [26]
поради господарям
Здоров'я [42]
корисні поради щодо нашого здоров'я, самопочутя, правильне харчування
Добавки [2]
шкідливі добавки Е
Різні [21]
різноманітні статті
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 408
Статистика



Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Статті » Домашнє господарство

Утеплюємо дерев'яні вінка: Зима не за горами
вікно
Дві третини тепла залишає приміщення через вікна. Тож подбайте про порятунок свого дому від протягів. Способів можна запропонувати безліч: від радикальних (замінити вікна новими пластиковими чи дерев'яними) до демократичних (просте утеплення). Зрозуміло кожний вибирає для себе виходячи із своїх фінансових можливостей. Найчастіше найраціональнішим є утеплення звичайних дерев'яних вікон.


Причин такого вибору кілька:
  • дерев'яні вікна - екологічно чистий продукт, вони пропускають повітря, а от пластикові - ні.
  • дерев'яні вироби мають природне походження, а от пластикові - штучне, що для здоров'я не кращий варіант.
  • вікна із дерева не складно відремонтувати при поломці, а от конструкція пластикових вікон не дозволяє усунути механічні пошкодження.
  • нові якісні дерев'яні вироби - дороге задоволення, а отже, для багатьох навряд чи  доступне.
Отже, якщо ви вирішили утеплити вікна самотужки, то перелічені нижче способи допоможуть вам у важливій справі збереження тепла у вашому домі.
  • Найпростіший і найдешевший - утеплення за допомогою мокрого паперу, який слід щільно наштовхати у щілини й зверху заклеїти смужкою білого паперу. Головний недолік способу - складність очищення рам від паперу. Найчастіше вікна після такого утеплення потребують фарбування.
  • Для міжрамних щілин можна використати поролон, а зверху заклеїти смужками матерії. При очевидному плюсі немає проблем  із зняттям, єй істотний недолік - поролон неможливо вимити від бруду.
  • Система вбудованих утеплювачів (полівінілхлоридні, пінополіетиленові та інші)  - знімаємо віконні стулки із петель, прорізаємо за периметром паз і прокладаємо утеплювач. У місцях, де скло примикає до стулок, доцільно накласти герметик (краще силіконовий). а між стулками - ущільнювач для вловлення пилу. Потім віконні стулки монтуємо на місце. Недоліків ця система не має, ідеально підійде для будь-яких вікон.
  • У наше життя повертаються ставні (металеві, дерев'яні, пластикові). Популярними є ролеставні, що дозволяють зберігати від 10 до 15% тепла. Проблем в експлуатації з ними немає, але от вартість виробів солідна.
Є варіант самостійно виготовленої замазки як для внутрішнього захисту вікон, так і для зовнішнього. Для внутрішнього утеплення суміш включає будівельний гіпс і крейду в пропорції 2:1, розбавляємо їх водою до стану тіста й втираємо пасту в щілини. На білих рамах такий утеплювач непомітний.
Суміш для зовнішнього утеплення: просіяний дрібний пісок і борошно (3:1), залити окропом і ретельно перемішати до стану пасти. Зверху наклеїти тканинні смужки. З видаленням навесні не буде нвяких проблем.

 









Категорія: Домашнє господарство | Додав: admin (28.10.2010)
Переглядів: 2149 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0




Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



Пошук

Друзі сайту
  Афоризми, смс, прикмети

Найкращі аватари

Найкращі Українські смс


Copyright MyCorp © 2024

Зробити безкоштовний сайт з uCoz