Четвер, 25.04.2024, 19:14
Корисна порада
Меню сайту
Категорії розділу
Садівництво [44]
робота в саду
Город [26]
робота на городі та грядці
Господині [19]
поради для домашніх господинь
Природні ліки [26]
цілющі рослини, корисні рослини, народна медицина
Домашнє господарство [26]
поради господарям
Здоров'я [42]
корисні поради щодо нашого здоров'я, самопочутя, правильне харчування
Добавки [2]
шкідливі добавки Е
Різні [21]
різноманітні статті
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 408
Статистика



Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:
Головна » Статті » Здоров'я

Список продуктів харчування підвищують імунітет і допомагають при застуді
При поганому самопочутті, з-за простуди і грипу, нам необхідно поїсти що-небудь смачне й корисне. Вживання правильних продуктів приносить величезну користь і, звичайно, прискорює одужання.
Ось деякі продукти харчування, які сприяють підвищенню імунної системи і покращує самопочуття в холодну погоду:

Йогурт і кефір.
У йогурті зміст бактерій корисних для людини. Ці бактерії називаються пробіотиками. Доведено, що йогурт, багатий цими бактеріями, підвищує імунну систему за рахунок збільшення в організмі лейкоцитів-білих кров'яних клітин. Кефір своєю консистенцією схожий на йогурт, але так як він виробляється за допомогою спеціальних кефірних грибків, зміст бактерій різних типів не так багато, як в йогурті.

Куркума.

Куркума (індійський шафран)-це порошок золотого кольору приготований з кореня цієї рослини, використовується в індійській кухні. У складі жовтому каррі (суміш прянощів) можна знайти куркуму. Він містить поліфенол, який сприяє боротьбі організму з застудою і грипом, так само володіє анти-запальними властивостями.

Часник.

До складу часнику входять натрій, калій, кальцій, магній, кремнієва, сірчана, фосфорна кислоти, вітаміни C, D, B, фітостерини, екстрактивні речовини, селен, фітонциди, ефірні олії та алліцин (антиоксидант). Часник розріджує кров і є натуральним антибіотиком. Він має шлунково-кишковим, сечогінну, потогінний, серцево-судинним властивостями. Здатний знижувати артеріальний тиск, так само має знеболюючу, ранозагоювальну, протимікробну, протівоглістовое, антитоксичну, що перешкоджає онкоутворення і антитоксичну дію.

Материнка звичайна (орегано).

Материнка звичайна містить ефірну олію, в якому міститься тимол, карвакрол, значна кількість дубильних речовин, фенольних кислот, флавоніди і кольорові з'єднання, які також володіють анти-запальними властивостями. Настоянка трави застосовується як засіб Стимулює шлункову травлення, при атонії кишечника, спазмах в області шлунку, запаленні печінки, жовтяниці, при гострих і хронічних менструаціях, підвищеної статевої збудливості, а також як засіб, що підсилює секрецію потових залоз. Ефективно діє проти застуди, грипу і знижує високу температуру.

Перець червоний солодкий.
Всім відомо, що в перці вміст вітаміну C вище ніж у лимоні. Перець володіє антигістамінними властивостями полегшують дихання. Він багатий каротином, майже всіма вітамінами групи B, особливо B1 і B2. У ньому також містяться корисні цукру, ефірні олії, азотні речовини. У перці також виявлені калій, натрій, калій, залізо, фосфор, сірка, хлор і кремній.

Зелений чай.
Завдяки своїм широкої «компетенції» зелений чай є справжнім еліксиром здоров'я. Він багатий на вітаміни C, P, B, K, PP, мікроелементами, фтором, цинком, йодом, міддю і марганцем. Періодичне вживання чаю значно підвищує імунітет, запобігає виникненню хронічних захворювань і є потужним бактерицидну засобом. Цей чай часто використовують при дисбактеріозі, грипі і при харчових отруєннях. Вміст вітамінів і катехінів робить зелений чай потужним антиоксидантом і дієвим зброєю проти ракових захворювань.

Гарбуз.

У гарбузі містяться вітаміни групи B, E, кальцій, вітамін C, рослинні пектини, які виводять з організму зайву сіль і запобігають високий тиск. А так само багато каротину та інших поживних
речовин, які сприяють організму видобувати вітамін A, що допомагає білкам регулювати зв'язок між клітинами, яка є основою імунної системи.

Імбир.

Імбир містить ефірні масла, цінгіберен, камфен, ценеол, бісаболен, борнеол, цитраль, ліналоол, вітамін B1, B2, C, A і амінокислоти. Так само містить гінгерол, яке дає гостроту перцю чилі. У висушеному вигляді гінгерола менше, а шоагола (анти-запального речовини) більше. Імбир також має властивість зменшувати нудоту і блювоту.

Устриці.
У устрицях містяться високий рівень цинку, який необхідний для виробництва тестостерону. Цинк захищає організм від грипу та застуди, так як допомагає Т-клітинам виявлення чужорідних антигенів і приводить у готовність інших клітин імунної системи. Дефіцит цинку, якщо навіть він помірний, надає несприятливий ефект на імунну систему.

Брокколі.

Броколі є постачальником таких вітамінів як вітамін C, PP, K, U, A, E. Так само багатий мінералами-калій, кальцій, фосфор, натрій і залізо. У брокколі міститьсяособлива речовина сульфорафан, який вбиває бактерії, що викликає деякі види виразок шлунка, а також перешкоджає розвитку раку цього органу. Сульфорафан вбиває також ті бактерії, які не сприйнятливі до антибіотиків.

 











Джерело: http://doctor.wpoonline.com/
Категорія: Здоров'я | Додав: admin (16.12.2009)
Переглядів: 2738 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0




Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



Пошук

Друзі сайту
  Афоризми, смс, прикмети

Найкращі аватари

Найкращі Українські смс


Copyright MyCorp © 2024

Зробити безкоштовний сайт з uCoz