Четвер, 28.03.2024, 18:38
Корисна порада
Меню сайту
Категорії розділу
Садівництво [44]
робота в саду
Город [26]
робота на городі та грядці
Господині [19]
поради для домашніх господинь
Природні ліки [26]
цілющі рослини, корисні рослини, народна медицина
Домашнє господарство [26]
поради господарям
Здоров'я [42]
корисні поради щодо нашого здоров'я, самопочутя, правильне харчування
Добавки [2]
шкідливі добавки Е
Різні [21]
різноманітні статті
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 408
Статистика



Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:
Головна » Статті » Здоров'я

У категорії матеріалів: 42
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 4 5 »

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Який чай зазвичай ми п'ємо під час застуди? В основному звичайний, додаючи в нього лимон і, можливо, інколи мед. Мед і лимон це просто чудово як під частуди, так і для профілактики. Але ефективнішим та кориснішим для здоров'я буде застосування чаїв із лікарських рослин, які досить доступні й не тільки допоможуть у боротьбі із застудою , а й в профілактиці.
Чай з липи дуже смачний і корсиний, особливо для жінок. Липа містить жіночі фітогормони, що продовжубть молодість і красу. Чай потрібно заварювати тачим чином: 1 ст.л. цвіту липи залити окропом, дати настоятися 15хв., після чого краще додати мед замість цукру та пити. Під час застуди можна вживати 3-4 склянки на день. А для профілактики застуди та підвищення імунітету до липи добре додати листя малини й квітки ромашки. Усе змішати у рівних пропорціях і заварити з розрахунку 1 ч.л. на 1 ск. води, пити чай потрібно двічі на день.
Здоров'я | Переглядів: 3885 | Додав: defaultNick | Дата: 09.03.2013 | Коментарі (0)

Як стверджують спеціалісти, капусту цілком можна назвати протираковим продуктом. Вона містить у собі величезну кількість антиоксидантів - речовин, що перешкоджають окисленню, а значить призводять до канцерогенезу. Капуста є джерелом рослинної клітковини, яка стимулює діяльність кишечнику, зменшуючи тим самим вплив канцерогену на шлунково-кишечний тракт.
Здоров'я | Переглядів: 1893 | Додав: admin | Дата: 10.03.2012 | Коментарі (0)

застуда Наступає холодна пора, а разом з нею і сезон застуд. Підхопити застуду можна де завгодно: у громадському транспорті, в магазинній черзі або спілкуючись з товаришами по службі, а от позбутися від неї не так уже й легко. У цій статті ви знайдете слушні поради про те, як швидше розлучитися з простудою. Звичайно, можна «накачатися» сучасними антіпростуднимі засобами, але насправді вони лише тимчасово полегшують стан і дозволяють дотягнути до кінця робочого дня.

Виручать як завжди «бабусині» рецепти:

Якщо ви потрапили під дощ і промокли наскрізь або провели достатньо часу на холодному вітрі і промерзли «до мозку кісток», то відразу, як тільки прийдете додому, наберіть повний таз максимально гарячої води (можна додати гірчиці) і гарненько пропарьте в ній ноги. Одночасно можна випити гарячий липовий чай з медом або малиною або гаряче молоко з медом. Всі. Застуди можете не боятися.
Якщо з якихось причин відразу прогрітися не вдалося, і ви все ж захворіли, то негайно лягайте в ліжко. Краще взяти три дні за свій рахунок і повністю вилікуватися, ніж переносити хворобу на ногах і розтягнути її на багато тижнів, ризикуючи отримати ускладнення.
Їжте більше часнику. Крім безлічі вітамінів він містить ефірні масла, згубно діють на хвороботворні бактерії. Не можете їсти часник просто так? Додавайте його у всі страви.
Поставте поруч з ліжком ароматичну свічку з маслом евкаліпта або туї. Ці ефірні масла так само згубні для збудників захворювання. Олія туї взагалі найсильніший природний антисептик. Знаєте, як я виліковую нежить дітям за три дні? Два-три рази на день змащую носові ходи ватяними трубочками, змоченими в олії туї, після чого так само змащую ніс гомеопатичної маззю «Бріоні». Через три дні нежиті, як не бувало й застуда не йде «в глиб».
Здоров'я | Переглядів: 1868 | Додав: admin | Дата: 16.12.2010 | Коментарі (0)

У зв’язку з несподіваним різким похолоданням і тим, що наші комунальні служби не встигають вчасно обігріти будинки, ризик дитячих захворювань збільшується як ніколи. Передусім це стосується малюків, які цілий день сидять у холодних садках та школах. До вашої уваги – прості поради, що дозволять уберегти дитину від застуди.

1. Найдієвіший засіб, який рекомендують усі медсестри у дитсадках, – змащувати носик дитини оксоліновою маззю, бодай не запобігти, то принаймні зменшити ризик захворювання малюка.

2. Дітям треба більше гуляти, оскільки ризик підхопити якийсь вірус у приміщенні набагато вищий, ніж на свіжому повітрі.
3. Привчіть дитину мити руки, до того ж не тільки після туалету. І що частіше вона це робитиме, то більш імовірно, що малеча менше хворітиме.
4. Загартовуйтеся, привчайте дитину до не дуже високої температури повітря удома, наприклад, удень вона не має перевищувати +21...+22 °С, а вночі – +17...+18 °С. Річ у тім, що за дуже високої температури повітря стає сухішим, що може призвести до пересихання слизової носоглотки, і як наслідок – знизити опірність до хвороб.
5. Коли виходите на прогулянку, не вкутуйте малюка, бо він, активно рухаючись, тільки прітиме, що збільшує імовірність захворювання.
6. Не допускайте, щоб у дитини були мокрі ноги.
Здоров'я | Переглядів: 1575 | Додав: admin | Дата: 16.12.2010 | Коментарі (0)

олія  Якщо йдеться про користь олії, то більшість думає про соняшникову олію, доступну кожній родині. У продажу є значно більше видів олії, але вони, крім кукурудзяної, дорогі, і люди купують їх як ліки.
Всі рослинні олії ділять за способом виробнитва на 2 види - нерафіновані (натуральні) та рафіновані дезоровані. останні в процесі очищення звільняються від усіх домішок і запаху, а разом із им - і від всього корисного.Тому вони готяться лише для смаження й інших способів гарячого приготування їжі, а користь від них лише в тому, що в них немає холестерину, бо в рослинних оліях холестерину взагалі не буває - це речовина тваринного походження. А користь приносить вживання натуральної (нерафінованої) олії.
Найчастіше споживають соняшникову олію. Раніше в Європі й Америці використовували рапсову олію, але коли спробували нашу соняшникову, то тепер рапсова йде лише як замінник двигунного палива. Натуральна соняшникова олію краще засвоюється сама й допомагає кращому засвоєванню овочів. У ній є вітаміни групи а, D, F, E і мікроелементи.
Вона допомагає виводити з органіщму людини шкіливий холестерин, що захищає стінки судин, запобігає атеросклерозу та іншим захворювання серево0судинної системи. Лікарі також рекомендубть олію при порушеннях мозкового кровообігу. У народній медиині її використовують для лікування зубного болю, захворювання кишківника та шлунку, при тромбофлебіті, хворобах легенів та печінки. Їїї застосовують у косметології й ароматерапії
Здоров'я | Переглядів: 5711 | Додав: admin | Дата: 08.10.2010 | Коментарі (0)

Прості правила зберігання і приготування їжі домопожуть не допустити харчового отруєння або алергічної реакції.
  • Вирушивши за покупками, м'ясні й молочні продукти купуйте в останню чергу, а прийшовши додому, відразу ж покладіть їх у холодильник
  • Продукти, які швидко псуються, беріть у невеликій кількості.
  • М'ясо і тушки куней тримати в первинній упаковці не більше 1-2 днів. Якщо кладете продукти у морозильник, щільно упакуйте й поставте дату...
Здоров'я | Переглядів: 1500 | Додав: admin | Дата: 07.06.2010 | Коментарі (0)

Щоб зберегти зір, треба суворо дотримуватися головного у всіх хвороба правила: не запускати хворобу, яка на початку піддається найпростішому лікуванню. З-поміж інших орган зору, можна сказати, найдорожчий, тим більше треба намагатися захищати його від буль-яких хвороб

  • Уникати вітру й яскравого освітлення - як сонячного, так і штучного.
  • Ніколи не читати лежачи
  • Не втомлювати дуже очі при посилених заняттях, давати їм відпочити. Ця порада стосується слабких очей і навіть цілком здорових, але не хвоих, які мають перебувати у цілковитій бездії до повного видужання. Здорові ж, молоді очі ніколи не повинні залишатися бездіяльними тривалий час: мало того, що вони будуть просто дивитися, потрібно, щоб очі мали посильну працю, щоб тренувалися на будь-якій, навіть дрібній роботі - читанні, писанні навіть найдрібнішого шрифту. таким чином утримувані очі навіть до глибокої старості не потребують окулярів. Зберішши до старості очі, не варто полишати дрібнлї роботи, тому що вони ослабнуть і почнуть гірше бачити. Але слід пам'ятати: тренуючи зір, не слід перевтомлюватися.

Здоров'я | Переглядів: 2428 | Додав: admin | Дата: 07.04.2010 | Коментарі (0)

   Лузання насіння - це своєрідна медитація, яка має психотерапевтичний ефект; людина перестає реагувати на зовнішні подразники і заспокоює нерви. Чим ще корисне насіння соняшнику?
Насіння соняшнику містить 24% білка з цінними амінокислотами (за винятком лізину, набір амінокислот повний). У соняшнику близько З0 мг на 100 г вітаміну Е (токоферолу). Є тут і розчинні в оліях вітаміни, такі як А і навіть О, а також вітаміни групи В (В1, В2, В3, В6). У 100 г насіння - 1250 мг вітаміну В6. Навіть пшеничні паростки, багаті на піридоксин, мають його значно менше (150 мг). Цей вітамін запобігає появі вугрів на обличчі у підлітків. Ендокринологи стверджують, що вітамін В6 може бути профілактичним засобом проти захворювання цукровим діабетом. І це, до речі, єдиний порятунок для тих, хто потерпає від ожиріння і кому не допомагають ні дієта, ні фізичні навантаження, ні розвантажувальні (голодні) дніІ.
Багатий соняшник і на макро- та мікроелементи, особливо кальцій, залізо, цинк і
калій. Заліза у ньому вдвічі більше, ніж в родзинках. Калій підтримує життя людини, як вода зрізаним квітам: без нього стають кволими наші м'язи.. У 100 г соняшникових зерен міститься 97,98 мг калію,  тоді як у тій самій кількості апельсинів його 8,7 мг, а в ста грамів бананах - 23 мг.
Здоров'я | Переглядів: 3694 | Додав: admin | Дата: 22.03.2010 | Коментарі (0)

  Наскільки шкідливий є телевізор та як позбутися залежності від нього ???
Соціологи кажуть, що найбільше вільного часу люди проводять перед екранами телевізорів. Хтось вмикає «ящик» відразу після того, як прокидається, і виконує хатню роботу, переглядаючи телесеріали, хтось - повернувшись з роботи, і засинає під політичні ток-шоу.


«Ящик» «вбиває» людський Інтелект...
Вчені дослідили,  що телевізор відбирає у людей потребу шукати «розваг» для мозку, які в кожного закладені від природи: читати, малювати, конструювати, щось вивчати, ходити у театри, музеї. Пасивність спричиняє атрофування й деградацію мозкової тканини. І річ не лише в тому, що від цього страждає інтелект, загальний розвиток людини, а й у тому, що мозкові клітини починають старіти й відмирати. Адже без навантажень організм починає у значно меншій кількості постачати їх кров'ю, в якій є поживні речовини й кисень. Унаслідок цього в людини погіршується пам'ять, розвивається склероз, а також хвороби різних органів і систем, які безпосередньо пов'язані з головним мозком. Під час перегляду телепередач людина здебільшого перебуває в одній позі...
Здоров'я | Переглядів: 2050 | Додав: admin | Дата: 22.03.2010 | Коментарі (0)

У засобах масової інформації час від часу з'являються повідомлення про ті чи інші продукти, які є профілактичними у запобіганні злоякісним утворенням. Ніби помічними для цього є капуста, морква, помідори, зелений чай. Натомість червоне м'ясо, навпаки, може пришвидшити цю патологію. Що ж насправді доведено медичної онкологічною наукою?

    Здоров'я | Переглядів: 1972 | Додав: admin | Дата: 18.03.2010 | Коментарі (0)




    Пошук

    Друзі сайту
      Афоризми, смс, прикмети

    Найкращі аватари

    Найкращі Українські смс


    Copyright MyCorp © 2024

    Зробити безкоштовний сайт з uCoz