П`ятниця, 19.04.2024, 14:35
Корисна порада
Меню сайту
Категорії розділу
Садівництво [44]
робота в саду
Город [26]
робота на городі та грядці
Господині [19]
поради для домашніх господинь
Природні ліки [26]
цілющі рослини, корисні рослини, народна медицина
Домашнє господарство [26]
поради господарям
Здоров'я [42]
корисні поради щодо нашого здоров'я, самопочутя, правильне харчування
Добавки [2]
шкідливі добавки Е
Різні [21]
різноманітні статті
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 408
Статистика



Український рейтинг TOP.TOPUA.NET
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Логін:
Пароль:
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 206
Показано матеріалів: 31-40
Сторінки: « 1 2 3 4 5 6 ... 20 21 »

помідор До вирощування помідорів треба віднестися відповідально, тому що від цього залежить якість і розмір урожаю. Перше, що треба зробити, це підготувати грунт з осені. Ділянка під посадку потрібно звільнити від залишків рослин і внести органічні добрива. При цьому треба враховувати, як помідори реагують на внесення добрив. Фосфорні і калійні добрива прискорюють дозрівання плодів, а надлишок азоту затягує дозрівання.

Далі готують насіння. Їх сортують шляхом занурення в 5% розчин куховарської солі. Через хвилин десять частина насіння спливе; їх треба буде злити разом з водою. Ті, що осіли на дні, промивають чистою водою кімнатної температури. Це насіння протягом десяти днів витримує при змінних температурах для загартування: вдень - при 18-20 градусах в приміщенні, вночі - при 2-3 градусах в холодильнику.

Розсаду помідорів висаджують через 50-60 днів після посіву. На ній має бути 5-7 розвинених листків і бутони на першій квітковій кисті. У центральних областях висадку починають в останній тиждень квітня. За наявності тимчасових плівкових парників висаджувати можна на 5-7 днів раніше. Найбільш оптимальним часом для посіву розсади в грунт буде 10-15 квітня, в цей час температура грунту на глибині закладення насіння піднімається вище +10°.

Город | Переглядів: 10024 | Додав: admin | Дата: 16.03.2011 | Коментарі (0)

застуда Наступає холодна пора, а разом з нею і сезон застуд. Підхопити застуду можна де завгодно: у громадському транспорті, в магазинній черзі або спілкуючись з товаришами по службі, а от позбутися від неї не так уже й легко. У цій статті ви знайдете слушні поради про те, як швидше розлучитися з простудою. Звичайно, можна «накачатися» сучасними антіпростуднимі засобами, але насправді вони лише тимчасово полегшують стан і дозволяють дотягнути до кінця робочого дня.

Виручать як завжди «бабусині» рецепти:

Якщо ви потрапили під дощ і промокли наскрізь або провели достатньо часу на холодному вітрі і промерзли «до мозку кісток», то відразу, як тільки прийдете додому, наберіть повний таз максимально гарячої води (можна додати гірчиці) і гарненько пропарьте в ній ноги. Одночасно можна випити гарячий липовий чай з медом або малиною або гаряче молоко з медом. Всі. Застуди можете не боятися.
Якщо з якихось причин відразу прогрітися не вдалося, і ви все ж захворіли, то негайно лягайте в ліжко. Краще взяти три дні за свій рахунок і повністю вилікуватися, ніж переносити хворобу на ногах і розтягнути її на багато тижнів, ризикуючи отримати ускладнення.
Їжте більше часнику. Крім безлічі вітамінів він містить ефірні масла, згубно діють на хвороботворні бактерії. Не можете їсти часник просто так? Додавайте його у всі страви.
Поставте поруч з ліжком ароматичну свічку з маслом евкаліпта або туї. Ці ефірні масла так само згубні для збудників захворювання. Олія туї взагалі найсильніший природний антисептик. Знаєте, як я виліковую нежить дітям за три дні? Два-три рази на день змащую носові ходи ватяними трубочками, змоченими в олії туї, після чого так само змащую ніс гомеопатичної маззю «Бріоні». Через три дні нежиті, як не бувало й застуда не йде «в глиб».
Здоров'я | Переглядів: 1870 | Додав: admin | Дата: 16.12.2010 | Коментарі (0)

У зв’язку з несподіваним різким похолоданням і тим, що наші комунальні служби не встигають вчасно обігріти будинки, ризик дитячих захворювань збільшується як ніколи. Передусім це стосується малюків, які цілий день сидять у холодних садках та школах. До вашої уваги – прості поради, що дозволять уберегти дитину від застуди.

1. Найдієвіший засіб, який рекомендують усі медсестри у дитсадках, – змащувати носик дитини оксоліновою маззю, бодай не запобігти, то принаймні зменшити ризик захворювання малюка.

2. Дітям треба більше гуляти, оскільки ризик підхопити якийсь вірус у приміщенні набагато вищий, ніж на свіжому повітрі.
3. Привчіть дитину мити руки, до того ж не тільки після туалету. І що частіше вона це робитиме, то більш імовірно, що малеча менше хворітиме.
4. Загартовуйтеся, привчайте дитину до не дуже високої температури повітря удома, наприклад, удень вона не має перевищувати +21...+22 °С, а вночі – +17...+18 °С. Річ у тім, що за дуже високої температури повітря стає сухішим, що може призвести до пересихання слизової носоглотки, і як наслідок – знизити опірність до хвороб.
5. Коли виходите на прогулянку, не вкутуйте малюка, бо він, активно рухаючись, тільки прітиме, що збільшує імовірність захворювання.
6. Не допускайте, щоб у дитини були мокрі ноги.
Здоров'я | Переглядів: 1576 | Додав: admin | Дата: 16.12.2010 | Коментарі (0)

Ножі та секатори, які використовуються для роботи у саду, мають добре різати. Та нерідко ці інструменти виготовляють із далеко не кращої сталі, тому вони швидко затуплюються, а подекуди і щербляться.
Частково усунути такі недоліки допоможе кухонна сіль. Ложку солі всипте у склянку води температурою +35-40 градусів та добре розмішайте. Сюди на 25-30 хв занурюють щойно придбаний інструмент. Перебування у сольовому розчині додасть йому міцності. Відтак гострити доведеться набагато рідше.
Домашнє господарство | Переглядів: 1627 | Додав: admin | Дата: 06.12.2010 | Коментарі (1)

Незалежно від того де і коли куплена новорічна красуня-ялинка, всім хочеться максимально подовжити її життя. 
Зрізані ялинки традиційно встановлюють у хрестовини безпосередньо на підлозі, або на підставці. Це найпростіший, але з погляду тривалої схоронності "робочих якостей" новорічної прикраси - найгірший варіант. Утім цілком можна спробувати розтягти строк, протягом якого ялинка не зсохне.
Вкоротіть нижню частину стовбура, підігнавши висоту ялинки до висити стелі. Якщо припасування не потрібне, відпиляйте зовсім небагато, зрізавши зріз і відкривши пори для вологи. При необхідності підженіть сокирою товщину стовбуру під розміри отвору хрестовини.
Але встановлювати деревце на місце не кваптеся. Спершу опустіть зріз у води хоча б  на годину. У воду можна додати гліцерин, кілька столових ложок на літр води. Після того, як деревце нап'ється злийте зріз розплавленим воском бо парацетамолом.
Різні | Переглядів: 4901 | Додав: admin | Дата: 06.12.2010 | Коментарі (0)

сад зимою  Взимку внаслідок різких перепадів добової температури садовина може отримати морозобоїни. би уникнути такого, скелетні гілки та стовбури дерев захищають від потрапляння на них прямих сонячних променів. Найпростіше зробити це з допомогою побілки, яка проводиться на передодні холодів.
Для приготування розчину у 10 л води дають 2-3 кг свіжогашеного вапна. Відтак сюди слід долити попередньо розчинений залізний купорос (500 г) чи мідний купорос (300 г).  щоб речовин краще трималася дерева, ще додають трішки клею або 20-30 г розведеного господарського мила.
Замість вапна можна використати мелену крейду. При чому у розчин додається трохи столярного клею (5-100 г н 10 л води), а також глини чи коров'ячого гною. На момент покриття штамби дерев мають бути сухими, інакше їх не триматиметься побілка.
Щоправда, речовини з клейстремом можна застосовувати лише на старій садовині. а юних деревець тонка кора, яка через такий шар погано дихатиме. Тому для молоді більше підійде розчин із глиною та коров'яком. Також беруть водну дисперсійну акрилову фарбу, яка, на відміну від водоемульсійної, утворює повітропроникне матове покриття.
Садівництво | Переглядів: 2199 | Додав: admin | Дата: 06.12.2010 | Коментарі (1)

Кілька корисних  порад з сіллю
  • Протріть сіллю ніж, яким різали рибу або цибулю, і зникне запах.
  • Тупий ніж легко ув'язнити, якщо потримати лезо в слабкому розчині солі.
  • Якщо посипати сіллю лимон, кислоти стане менше.
  • Якщо молоко пригоріло, додайте в нього трохи солі і остудіть. Смак молока має покращитися.
  • Якщо молоко «втікло», посипте сіллю наліт з молока на плиті, тоді запах гарі зникне.
  • Додайте дрібку солі в молоко, це допоможе молоко від скисання.
Господині | Переглядів: 2131 | Додав: admin | Дата: 03.12.2010 | Коментарі (0)


При неправильному заквашуванні чи зберіганні квашена капуста може зіпсуватися. Найчастіше вона розм'якшується, коли висока температура бродіння.
До того ж у капусти з'являється непритаманні їй присмак і запах (гіркота, затухлість), відбувається її ослизнення і гниття. У верхньому шарі, який межує з повітрям, особливо, якщо він хоча б нетривалий час залишається без росолу, квашена капуста починає темніти і у неї змінюється смак. Тому побурілий шар капусти знімають.
Господині | Переглядів: 3268 | Додав: admin | Дата: 15.11.2010 | Коментарі (0)

  Біда майже всіх панельних будинків - холодні зовнішні стіни. Якщо відомі способи- килим на стіні або книжкова шафа - вас не влаштовують, то доведеться використати будівельні матеріали з низькою теплопровідністю: дерево, спеціальні плити, гіпсокартон. І, звичайно, ці вироби вимагають втручання професіоналів. Однак є ще один просторий, доступний кожному спосіб утеплити житло.
Стіна з радіатором може нагрітися до 50 градусів! Шкода, що стільки тепла йде на обігрівання цегли чи бетонних плит, особливо коли у квартирі холодно. Тому фахівці рекомендують встановити екран, який відбиває тепло, просто за радіатором опалення. Для цього можна придбати як спеціальний матеріал - пінофол (спінена основа  з однобічним фольгуванням), так і звичайну фольгу. Екран за радіатором або кріплять двохстороннім скотчем, або притискають дерев'яними планками. Їх можна прикріпити до тсіни шурупами. Перед встановленням екрана радіатор слід почистити від пилу. Не заслоняйте його меблями, не закривайте шторами - все це перешкоджає надходженню теплого повітря в квартиру. Також краще пофарбувати радіатор не у звичні білі кольори, а в темний - така поверхня випромінює на 5-10% більше тепла.
Різні | Переглядів: 1763 | Додав: admin | Дата: 15.11.2010 | Коментарі (0)

Розвішайте там, де зберігається картопля, пучки м'яти перцевої. Пахощі м'яти згубно діють на хвороботворні мікроби і грибки, якими може зберігатися картопля при ураженні.
Листя горобини уберігає картопля від псування. На 100 кг картоплі знадобиться близько 300 г листя горобини. Дрібно посічіть листя і пересипте ним картоплю. І ще одне - зберігайте моркву і капусту подалі від картоплі.
Домашнє господарство | Переглядів: 2007 | Додав: admin | Дата: 03.11.2010 | Коментарі (0)




Пошук

Друзі сайту
  Афоризми, смс, прикмети

Найкращі аватари

Найкращі Українські смс


Copyright MyCorp © 2024

Зробити безкоштовний сайт з uCoz